Görüşler

Adınız Soyadınız
E-mail Adresiniz.
Görüşünüz

GÜLİZAR TATAR06.08.2016

Gösterilerinizi her izlediğimde tüylerim diken diken olur, içimi tarif edilemez bir coşku sarar, duygularım yüreğime sığmaz, gözlerimden yaşlar dökülür.. Hepinizle gurur duyuyorum... Mustafa hocam iyi ki doğmuşsunuz, iyi ki varsınız... Sizler hep olun, güzel ülkemin güzel insanları... Şu anda tek istediğim şey 13 yaşındaki oğlumun sizin gibi cevherlerin içinde olması.. Yüreğinize, emeğinize sağlık... Sevgi/Saygılarımla.

esra sevinç08.07.2016

2010 yılında çin de yaşarken EXPO Shangai kapsamında ne mutlu ki Avrupa bölümündeydik. hani hep bizi Asya ya atarlar ya.. neyse Avrupa kısmının ortasına bır sahne ve seyirci anfisi kurmuşlardı.. ne mutlu ki Avrupa'nın açılışını Türkiye yapmıştı.. Ve Anadolu Ateşi 2 gün boyunca harikaaaaaaaa danslarını yuzbınlerce ınsana gostermıştı.. Ne buyuk gurur yasattınız bılemezsınız... Unutamam... Sevgilerimle...

danya smiths01.09.2014

я была на концерте,все происходит под ночным небом,ощущения от масштабности происходящего просто завораживающие!Браво!

Hasgül Altıparmak20.08.2014

Merhabalar. Ben gösterinizi bu yıl 8 ağustosta Belek'de izledim. Gösteri için diyecek tek kelime 'mükemmel'. siz bir harikasınız ve sizi izlerken gururdan tüylerim diken diken oldu. dans etmeyi özellikle halk danslarını seven biri olarak sizi defalarca izlesem doyamam. her daim güzel ve başarılı kalmanız dileğiyle.